Rośliny Stabilizowane – największy wybór na terenie Polski!

Rośliny stabilizowane, które oferujemy w naszej firmie są w 100% stabilizowane w sposób elologiczny z użyciem naturalnych subtancji.
Dzięki tej unikalnej technologii stabilizacji roślin opatentowanej przez firmę Verdissimo, możemy zaoferować klientom najwyższej jakości rośliny, kompozycje oraz kwiaty, które nie wymagają pielęgnacji (podlewania, cięcia, światła, nawozu).

Kwiaty Stabilizowane

ZOBACZ OFERTĘ

Mech Stabilizowany

ZOBACZ OFERTĘ

Rośliny Stabilizowane

ZOBACZ OFERTĘ

Rośliny Stabilizowane : szeroka paleta materiałów

Jesteśmy oficlalnym i jedynym w Polsce przedstawicielen firmy Verdissimo, światowego lidera na rynku roślin stabilizowanych.
Nasza oferta to ponad 120 różnego rodzaju roślin stabilizowanych oraz kwiatów, co czyni nas liderem na polskim rynku roślin stabilizowanych.

Rośliny Stabilizowane: długowieczność

Proces żywotności roślin stabilizowanych zależy od dwóch kluczowych elementów: wilgotności powietrza oraz ekspozycji na światło słoneczne.

Aby Twoje rośliny stabilizowane przetrwały w niezmionionej formie przez długie lata, zapewnij im wilgotonść powietrza na poziomie min 40% oraz minimalną ekspozycję na światło słoneczne (UV)

Rośliny Stabilizowane – hurtownia oraz sklep

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów urochomiliśmy największy w Polsce sklep internetowy oraz hurtownię roślin stabilizowanych.
Nasza oferta dostępna jest 24 godziny na dobę zarówno dla firm, projektantów wnętrz oraz klientów indywidualnych.
Rośliny stabilizowane hurtownia – zapraszamy.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych, realizacji lub chciałbyś zamówić indywidualny projekt – wypełnij formularz kontaktowy.

[NEXForms id=”1″]